Головна | RSSП`ятниця, 03.04.2020, 22:08

Черкащанський

навчально-виховний
комплекс
Миргородської районної ради
Полтавської області

Меню сайту
Фінансовий звіт
ПЕРЕГЛЯНУТИ
Форма входу

Самоосвіта

Матеріали для самоосвіти педагогів

Реформування системи національної освіти вимагає всебічної уваги до кожної з її складових частин. Певною мірою це стосується підвищення педагогічної майстерності вчителів шляхом організації самоосвіти педагогів, яка являє собою органічну складову безперервної педагогічної освіти. Її специфіка полягає в тому, що в процесі самоосвіти суб’єкт і об’єкт освіти виступають в одній особі. Самоосвіта педагогів є безперервним, особливим чином організований процес розвитку та збагачення сукупної культури педагога на основі сформованих в нього освітніх потреб. Цей факт зумовлює особливе місце самоосвіти в системі післядипломної освіти педагогів.

По-перше, самоосвіта є основою безперервності освіти, вона об’єднує вищу освіту й післядипломну, підвищення кваліфікації в курсовий та міжкурсовий періоди. По-друге, саме з самоосвіти починається післядипломна освіта педагогів. По-третє, самоосвіта настільки тісно пов’язана з усіма без винятку підсистемами післядипломної освіти педагогів (підвищення кваліфікації, отримання нової або спорідненої педагогічної спеціальності, аспірантурою), що входить до їх складу і зумовлює ефективність функціонування кожної. Нарешті, самоосвіта має і власну  цінність як структурний елемент системи післядипломної освіти педагогів і може  за певних обставин  замінити будь-який з них. 

Учителі нашого НВК постійно працюють над власною педагогічною та психологічною проблемами, тобто займаються самоосвітою.

anketi.doc

anketi_dlja_vchiteliv.doc

Anketa_dlya_vchitel.doc

test.docx

 

 

Пошук
Календар
Календар свят України. Граматика української мови
Наш друзіCopyright MyCorp © 2020
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz